הפודקאסט והוידאוקאסט

אז עדי, מה זה בעצם?


טוב ששאלתם :)

במסגרת העשייה שלי אני מקפידה ליצור תוכן ולדבר במדיומים מגוונים על תחומי המומחיות והעשייה שלי.

לפני כמה שנים החלטתי שאני רוצה ליצור פודקאסטים, וידאוקאסטים וסרטונים שבאמצעותם אני אוכל בקלות להעביר מסרים משמעותיים, ידע רחב ופרקטי שמתובל בשלל דוגמאות והומור (הכי אוהבת שצוחקים :) ככה הלב נפתח והלמידה טובה יותר).

בפרקים אני מרגישה שאני מדברת אל כל אחד ואחת ממי שמאזינים באופן אישי מעבר לשעות העבודה בקליניקה, בהרצאות ובסדנאות ו
מהפידבקים שלכם אני מרגישה שככה בדיוק אתם מרגישים אחרי שמאזינים לכל פרק, גם נהנים  וגם מרגישים תרומה משמעותית לגידול הילדים ולחיים המשפחתיים שלכם וזה ממלא אותי שמחה גדולה.וכך נולדו להן 2 יצירות שאני מאד גאה בהן:

1.      הפודקאסט "איך עושה משפחה"

סדרה של 15 פרקים שיצרתי והגשתי יחד עם שותפי היקר , המטפל, המאמן והסופר משה שרון.  בכל פרק ישבנו לשיחה אישית, מעניינת, מצחיקה ומלמדת על הנושא שהוא השליחות שלי: ילדים, הורים ולהיות משפחה.

2.     הוידאוקאסט "משפחה (כמעט) מושלמת"

פרי שיתוף הפעולה שלי עם אתר "משפחה (כמעט) מושלמת" מבית שירותי בריאות כללית שעוסק בקידום ידע וכלים פרקטיים בנושאי הורות ומשפחה.

סדרה של 6 פרקים מצולמים בהם נפגשתי עם אנשים מעניינים ומומחים שונים לשיחות על נושאים שרלוונטיים לכל מי שמגדל ילדים – טעויות נפוצות של הורים, אבהות, הפרעות קשב וריכוז, יחסי הורים ילדים ואוכל, יחסים בין אחיות ואחים ופינוק של ילדים.

 

מזמינה אתכם להיכנס לשוטט בין הפרקים המגוונים, למצוא את מה שמעניין אתכם, ללחוץ PLAY ,לצפות או להאזין ולאסוף לכם דרכים טובות לגדל ילדים.

אני הכי אשמח לכל פידבק ורעיונות נוספים (ככה לומדים) ולעידוד ופירגון (ככה צומחים).

תהנו 😊

עדי