משפחה זאת עבודה

סדנאות מנהיגות אישית והורית במקום העבודה

משפחה ועבודה - לא קונפליקט אלא חיבור

משפחה – העוגן של כולנו. המקום שממנו כל אחד מאתנו יוצא לעוד יום של עבודה , הגשמת מטרות אישיות והשגת יעדים ואליו הוא חוזר בסוף כל יום. והעוגן כמו עוגן חייב להיות מטופח ויציב ונעים כדי שיוכל לשמש לנו בסיס איתן ליצור ליזום ולעשות ולהיות הגירסא הכי טובה של עצמנו בחיים.

עבודה –  המקום שבו אנחנו מבלים למעלה מ50% מהיום שלנו(!). העבודה שלנו היא המקום בו אנחנו נמצאים הכי הרבה זמן ומשקיעים בו משאבים רבים (זמן ותשומת לב) כדי להצליח, להתפרנס ובשאיפה גם ליהנות ממנה.
היכולת של אדם לתפקד במרחב העבודה באופן אופטימלי קשורה קשר ישיר לרווחה הנפשית שלו וליכולת שלו לתפקד הייטב במעגלי החיים המשלימים ואלו שעוטיפים את מרחב העבודה.

עבודה ומשפחה פעמים רבות מוצגות כשני מרחבי חיים שיש ביניהם קונפליקט (אותו צריך לאזן)  אבל ההפך הוא הנכון.
עבודה ומשפחה מזינות זו את זו, קשורות זו בזו וכששני המרחבים הללו מטופחים האדם מגדיל את האפשרות לתפקד במלוא הפוטנציאל שלו.

והאדם, אתם בטח יודעים, הולך עם עצמו לכל מרחב בחייו – למשפחה, לעבודה, לחיים…והכלים שיש לאדם ישמשו אותו בכל מרחב בו הוא מתפקד בחייו.

אם תשאלו אותי, המשפחה היא העסק האמיתי של אדם , כל אחד מבני הזוג יוצא לעוד יום של עבודה, הגשמה עצמית ופרנסה, לשם מה? בשביל המשפחה, לא?
ההורות היא הבטן הרכה, אנחנו לוקחים את הבית שלנו איתנו לכל מקום. כשטוב לאדם בביתו, עם משפחתו הוא יוצא לעוד יום של עבודה רגוע ופנוי למשימותיו. כשהבית גועש וסוער, כך גם ההורה העובד מוטרד ולא רגוע , מה שמרחיק אותו מהאפשרות לתפקד באופן מייטבי במקום העבודה.

תוכנית משפחה זאת עבודה נועדה לטפח הורים עובדים במקום העבודה שלהם לתפקוד מיטבי וחיבור מעולה בין היותם עובדים מעולים להיותם הורים מעולים. 

אז מה זו התוכנית הזו?

מעולה ששאלתם :) 
תוכנית "משפחה זאת עבודה" נולדה מתוך ההבנה שהורים עובדים זקוקים לכלים והדרכה איכותית שתסייע להם לטפח מערכות יחסים טובות ואווירה משפחתית טובה בבייתם מה שישפיע באופן ישיר על תפקודם המיטבי במקום העבודה.

מטרת התכנית היא שהארגון (מקום העבודה) מסייע לכל הורה עובד לשפר את כישוריו בשני העולמות. התכנית מחברת בין שני עולמות שלרוב אנחנו רואים אותם כנפרדים – משפחה ועבודה, בעוד שבחיי היומיום הם שזורים זה בזה ולכן חשוב להשקיע ולטפח כל אחד בנפרד ואת הקשר ביניהם.

  • מה הקשר בין משפחה ועבודה? (קשר הדוק)
  • כיצד אפשר לטפח משפחה כשמגיעים מותשים הביתה בסוף יום עבודה?  איך אפשר להיות הורה טוב ועובד טוב כשעובדים מהבית? (#זמןקורונה) 
  • איך מטפחים מיומנויות של תקשורת במשפחה ובמקום העבודה ובכך מגדילים רווחה נפשית של אדם במשפחה ובעבודה?

במסגרת התכנית ניתן לבחור בין מספר מסלולי הדרכה:

  • סדנאות למנהיגות הורית ואישית בנות 5 מפגשים – מיועדות להורים לילדים צעירים או מתבגרים.
  • הרצאות חד פעמיות בנושאים שונים – תקשורת אפקטיבית, זוגיות והורות.
  • סדנה/הרצאה בהתאמה אישית לצורך הארגוני שלכם

    תוכנית משפחה זאת עבודה בנויה באופן בו ניתן לתת מענה רחב כלל ארצי. צוות 'משפחה זו עבודה' מורכב ממדריכים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי תארים אקדמיים ונמצאים תחת הדרכתי. יחד אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ.  

מה אומרים עלי?

ארגונים מספרים

9821340780234
התגובות של העובדים במגדל להרצאות של עדי היו פשוט יוצאות דופן! עדי מצחיקה, מרתקת, מרגשת והשאירה חותם עמוק על כל המשתתפים. אני ממליצה בחום לכל מנהלת רווחה ובכלל - לכל הורה!
מיקי שוהם
מנהלת רווחה, מגדל
שבס
" אני מברכת על היום בו בחרנו בך ובצוות שלך לקיים את התוכנית "משפחה זו עבודה" בארגון שלנו. הקבוצות התמלאו העובדים לקחו חלק פעיל, נתרמו רבות, המשובים ללא רבב ובהחלט יש תמורה אדירה בעד האגרה. כמו שאמרת לנו בפגישה הראשונה והוכיח את עצמו לאורך העבודה המשותפת שלנו, עובד טוב הוא עובד שטוב לו ולא רק בעבודה"
יפעת פנסו
שב"ס
vaad_olympi
" תודה עדי על הפעילות לספורטאי ואנשי צוות הוועד האולימפי. אין לי ספק שתרמת רבות להתמודדויות שלהם כהורים וכספורטאים"
גילי לוסטיג
מנכ"ל הועד האולימפי

הארגונים איתם אני עובדת

אם שאלתם את עצמכם

בוודאי. ראשית, האוטו שלי נוסע לכל מקום :) לחלק מהארגונים אני מגיעה ולחלק (בהתאם לאזור בארץ) מגיעים מנחים מוסמכים מהצוות שלי. 

יש סדנאות והרצאות מובנות אך לחלוטין ניתן להתאים אותן לצורכי הארגון הספיציפיים.