קואצ'ינג

קואצ'ינג עם עדי הרפז

מרגישים רצון ליצור שינוי בחיים? ביחסים עם מישהו קרוב? בקריירה? 
האם אתם מרגישים שאתם לא מגשימים את עצמכם? שמשהו מתפספס לכם? 
צריכים את המישהו הזה שיטעין אתכם באנרגיות, יעזור לכם להתמקד במה שתוקע אתכם, להגדיר את מה שהייתם רוצים להשיג ולהגיע למטרות? אם עניתם 'כן' לאחת השאלות – קואצ'ינג הוא עבורכם!

קואצ’ינג מיועד למי שמעוניין ליצור שינוי ופריצת דרך בחיים. תהליך קואצ’ינג בא להעלים את הפער בין הרצוי למצוי בחייכם, להעביר אתכם ממצב של "תקיעות" למצב של מיקוד, התפתחות והשגת המטרות שלכם בתחומים החשובים לכם בחיים. מהו אימון אישי

מהו קואצ'ינג

קואצ’ינג הוא תהליך אישי וממוקד של עד 12 פגישות שבועיות של 'אחד על אחד'. במהלך התהליך נגדיר את הנושאים שתוקעים אתכם בחיים או מפריעים לכם, נכוון אתכם למקום אליו תרצו להגיע, ונגדיר מטרות ודרך להשיגן, ונעשה עד להשגתן.  

בתהליך קואצ’ינג אנחנו קודם כל מעלים למודעות מלאה את המצב הנוכחי, ולאחר מכן מייצרים אפשרויות התפתחות לכיוונים אחרים, תוך יצירת הבנה שהכל ניתן לשינוי: האמונות שלנו, הגישות שלנו והעשייה שלנו.  

תהליך קואצ'ינג

  • נבצע שיחת טלפונית להיכרות ראשונית
  • נתחיל בפגישות בהן אכיר אותך לעומק. יחד נזהה את הערכים והעוצמות שחשובים לך
  • יחד נחליט מהו החזון האישי שלך ואח"כ נסמן את היעדים שלך בדרך להגשמתו
  • נמצא את החוזקות שיעזרו והחסמים שעלולים להכשיל, בדרך להתקדמות לעבר השגת המטרות
  • נגבש תוכנית פעולה להגשמת המטרות ונפעל לפיה צעד אחר צעד עד להשגמת המטעות  

אילו סוגי קואוצ'ינג קיימים?

קואצ’ינג לזוגיות: עבור זוגות הרוצים להעשיר ולשפר את הזוגיות שלהם.  קראו עוד על קואצ'ינג לזוגיות     

קואצ’ינג למציאת זוגיות: עבור כל מי שרוצה למצוא זוגיות בחיים ומרגיש שצריך כלים ולשחרר "תקיעות" בדרך לכך.       

קואצ’ינג להגשמת אישית: עבור מי שמרגיש שהוא רוצה להשיג יותר בחיים, להגיע לשביעות רצון וסיפוק. 

קואצ’ינג לקריירה: עבור כל מי שמרגיש תקיעות בקריירה הנוכחית, רוצה לפתוח פתח לקריירה אחרת, להבין מה הקריירה המתאימה לו או לייצר איזון בין חייו האישיים לקריירה. קראו עוד על קואצ’ינג לקריירה 

קואצ’ינג לחיים: עבור מי שמרגיש קיום פער בין המצב שהיה רוצה להגיע אליו בחיים לבין מצבו הנוכחי. קראו עוד על קואצ’ינג לחיים

תפקידי כקואצ'רית שלך

בתחילת תהליך הקואצ'ינג אני קודם כל פוגשת אותך בסקרנות רבה. אני מאמינה שבכל אחד יש ייחודיות, יש עוצמות יש יצירתיות, יש משאבים, יש ניסיון בחיים שהביא אותנו עד הלום…אני רוצה להכיר קודם כל מי אתה/מי את…כיכל אדם הוא הרבה יותר מהקושי שלו  (ותזכרו את זה כשקשה לכם :) 

תפקידי כמאמנת הוא לזהות אצל האדם קודם כל את המיטב שלו,  את כל מה שיש בכם שיכול להוביל אתכם להגשמת היעדים שלכם. תפקידי להוביל אתכם למקום שבו אתם רואים את החזון (לאן אתם רוצים להגיע),  מציבים יעדים (מטרות) והולכים יחד איתי בדרך עד להגשמה שלו. 

בתוך תהליך הקואצ'ינג אנחנו נסמן יחד לאן  הולכים לפי מה שחשוב לך, וע"י אותם כוחות ומשאבים שכבר יש לך– הכוחות שלך, החיבור לעצמך, מי את/ה וכו… אנחנו נאפשר לך להגשים את עצמך במה שחשוב לך.

בתהליך אימון אישי נשאל את עצמנו מי היינו יכולים להיות ללא הפחדים שלי עצמי? איך אני אהיה כשאגיע ליעד שלי? נסמן מטרות בדרך..נלך בצעדים קטנים וממוקדים ונגיע יחד אל המטרה שלך! 

עלי

עבורי קואצ’ינג הוא לא עבודה – הוא דרך חיים. באמצעות כלים פרקטיים וגישה שהיא בריאה, בונה פוזיטיבית,  אני עושה יותר, ע"י כך משיגה יותר ובסופו של דבר – אני גם מאושרת יותר.  

 דרך החיים הזו קיימת בכל התחומי בחיי: ביחסים, בזוגיות, עם ילדי,  בעבודתי – וזה עובד, זה משפר את איכות החיים וזה פשוט מביא לתוצאות אמיתיות בכל רגע! 

 

 אתם מוזמנים ללמוד עוד עלי

אז איך מתחילים?

התקשרו אלי 050-7563403 או השאירו את הפרטים שלכם ונצא לדרך המשותפת. שיהיה בהצלחה!

קצת עלי

היי לכם, איזה כיף שבאתם, נעים הכיר!

שמי עדי הרפז. ב-12 השנים האחרונות אני מרצה להורים, מדריכה הורים,
כותבת ומתראיינת תחת כל עץ רענן על ילדים, הורים ומשפחה,
ואפילו יועצת לסטארטאפים בתחומי ההורות והחינוך.

הכל כדי להיות ”שגרירה של ילדים“ בעולמם של המבוגרים. למדתי הדרכת הורים במכון אדלר, ואני בעלת תואר שני M.A בייעוץ משפחתי. אבל המורים הכי טובים שלי הם אלפי ההורים וכל הילדים שפגשתי עד היום– ובמיוחד שלושת הילדים הפרטיים שלי.