המלצות

עדי ניחנה היכולת נדירה לגשר בין עולם המבוגרים לבין עולם הילדים.

עדי ניחנה ביכולת נדירה לגשר בין עולם המבוגרים לבין עולם הילדים.
לאפשר לנו לשים לרגע את המשקפיים בצד ולהבין את עולמם הפנימי של הילדים שלנו, כדי שנדע לפרש בצורה יותר נכונה את ההתנהגות שלהם ולהגיב אליה בהתאם.

מאז שאנחנו מתייעצים עם עדי, הדינמיקה המשפחתית שלנו היא יותר מאוזנת ומכילה, יש הרבה פחות התפרצויות זעם באופן משמעותי בקרב הילדים. ובכלל, נראה כאילו שהם מרגישים שאנחנו מבינים אותם, מה שתורם לכך שהם רגועים ומשוחררים יותר.

אני ממליצה לכל הורה שמרגיש שכבר אין לו את הכלים להתמודד ושכבר ניסה הכל, להיפגש עם עדי ולהתחיל מסע של הבנה ושל יישום.ב

עדי סקופ כרמון

אמא ל-3, שדה ורבורג

חשוב לנו שתדעי עד כמה את מצליחה להשפיע לשנות. מאוהבים בך קשות! תודה על הכל!!

עדי אהובה, בא לנו כל יום לרשום לך שאת המלכה (!!) כי כל יום אנחנו נדהמים מהשינוי בילד המתוק שלנו שפשוט כמו הפך לילד אחר בזכות מה שלימדת אותנו. הגישה שלנו השתנתה והוא השתנה בהתאם. שנינו פשוט לא מאמינים לשינוי וגם הקרובים לנו שמים לב ומרגישים בו וזה משמח מאד . באמת שעשית אותנו מאושרים ורציתי שתדעי שבכל סיטואציה את איתנו בראש, אנחנו אומרים אחד לשני "תעשה עדי" וזה פשוט עובד כמו קסם :) 
אנחנו זוקפים לזכותך את כל השינוי שהילד שלנו עשה. זה אכן לקח המון זמן וזה היה תהליך ועבודה ועדיין אנחנו בעבודה ותמיד נהיה אבל אנחנו מרגישים שיש לנו את כל הכלים הנכונים והמדוייקים לעשות מה שצריך בזכותך
חשוב לנו שתדעי עד כמה את מצליחה להשפיע לשנות. מאוהבים בך קשות! תודה על הכל!!

שירי ואודי

הורים ל-2, ברצלונה

תודה עדי על ההרצאה להורים ספורטאי ואנשי הצוות האולימפי

"תודה עדי על הפעילות לספורטאי ואנשי צוות הוועד האולימפי. אין לי ספק שתרמת רבות להתמודדויות שלהם כהורים וכספורטאים!"

גילי לוסטיג

מנכ"ל הועד האולימפי

הספיקו לנו 4 מפגשים כדי שנראה את השינוי בבית!

אנחנו משפחה בורגנית רגילה

3 ילדים מקסימים חיי שגרה :עבודה, חוגים, חברים מבחנים..

הבן האמצעי שלנו תמיד היה יוצא דופן בקולניות, בעצבים הרופפים, חוסר משמעת, אנרגיות מטורפות וקשיים גם בביה״ס.

לפני כשנה וחצי החלטנו לקחת את עצמנו לידיים וניסינו טיפולים שונים כדי להקל עליו ועלינו – זה עבד לכמה שבועות בעיקר בהתחלה ואז המצב היה חוזר לקדמותו- הדרכת הורים, טיפול אישי, טיפול פסיכולוגי- שום דבר לא שינה את האווירה בצורה משמעותית בבית.

לפני כחודשיים החלטנו להגיע בעקבות המלצה חמה – ״היא קוסמת – היינו אצלה לפני יותר משנה ואת מה שלמדנו אנחנו מיישמים את היום״. סיפרה לי חברה.

״הטיפול הוא ללא הילד רק ההורים״ אמרת לנו בשיחה מקדימה.

“כמה מוזר” חשבנו לעצמנו – אבל איפשהו היה ברור לנו שיש משהו שאיננו עושים לא נכון..

כבר בפגישה הראשונה עם טיפים מאאאאווווד פשוטים (ואיך לעזאזל לא חשבנו על זה קודם) הראת לנו נקודת מבט אחרת על הבן שלנו. איך בקלות אפשר להעלות לו את ההערכה העצמית, איך לפתור מחלוקות ולהציב גבולות ברורים. כל שבוע שעבר השפיע גם על האחים והאווירה בבית נעימה, תומכת, מלוכדת ואנחנו מתנהלים כצוות!

הספיקו לנו 4! מפגשים כדי שנטמיע את השיטה הכה פשוטה וחשובה.

בקלות ובלי מאמץ יתר התחלנו ליישם את הטיפים שלך, שמתאימים גם לחינוך כל ילדינו. כיף ומרגש לראות את השינוי, האושר, השיתוף, הרוגע והשלווה שיש בבית.

ותודה לאל שגם מהמורה אני כבר לא שומעת 😁

תודה לך קוסמת❣❣

עדי עמרם

אמא ל-3, ראשון לציון

הרבה בזכותך אני מחוברת לילדים שלי, לבעלי ובעיקר לעצמי!

עדי אהובה,  אני שולחת לכל החברות שלי את הטלפון שלך אחת אחרי השניה 😂.  אנחנו בימים ממש מהממים פה בבית עם הילדים, אני נהנית מהם כמו שהרבה זמן, אם בכלל, לא נהנתי.. היום מצאתי את עצמי רוצה שהם כבר יחזרו הבייתה כי אני מתה לשחק איתם 🤷🏼‍♀. ואני יודעת שאם את לא היית לצידי לאורך כל השנים האלו הדברים היו נראים אחרת. היום אני יודעת שכל דבר אני עושה איתם זה מהמקום הנכון.  מגיע לך לדעת שאני מחוברת לילדים שלי, לבעלי ובעיקר לעצמי הרבה בזכותך! ♥

אפרת בר אור

אמא ל-3, כפר סירקין

עברנו תהליך מדהים שהחזיר את השפיות לבית שלנו ובעיקר קידם אותנו בהורות ובקשר עם הילדים שלנו. תודה על זה!

הסיפור שלנו מתחיל ברילוקיישן, לידה של ילד נוסף (שהוכיח לנו שכנראה יש לנו עוד המון מה ללמוד על הורות וילדים) ועוד אתגרים נוספים בחיים. הרגשנו, שלמרות הידע הרב והניסיון בהורות שלנו, אנחנו לא מצליחים לפתור את הקשיים, החלטנו לחפש הדרכת הורים…חיפשנו וחיפשנו עד שמצאנו את עדי.
כשאדם עושה את מה שהוא אוהב וחי ונושם את זה, זה פשוט פורץ החוצה! וזו עדי, עוד לפני שדיברתי איתה לראשונה הרגשתי את החיבור אחרי השיחה הראשונה הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, מקצועיות, חכמות, מבינות , מכילות שסחפו אותנו באנרגיה הזו. עברנו תהליך מדהים שהחזיר את השיפיות לביתנו ובעיקר קידם אותנו בהורות שלנו. עדי מומלצת מחום הלב , יזכה מי שייעזר בה💖 גם בסיום התהליך האישי שלנו, ממשיכים לעקוב מרחוק אחרי כל פוסט, כתבה ופודקאסט ונהנים ומיישמים את דברי החוכמה שלך, עדי המופלאה!

נועה סגל

אמא ל-2, קנדה