הדרכת הורים ברמת השרון

הדרכת הורים ברמת השרון עם עדי הרפז

כל מה שרציתם לדעת על הדרכת הורים: כמה פגישות צריך? 
איפה ניתן לקבל את הדרכת ההורים ברמת השרון?
כמה מהר רואים את השינוי? ואיך מתחילים? כל השאלות והתשובות!

אם אתם קוראים את זה – אתה כנראה מחפשים הדרכת הורים ברמת השרון…

בין אם אתם מעוניינים בתהליך הדרכת הורים אישי ופרטני ובין אם אתם מעוניינים להשתתף במפגשים שבועיים של קבוצת הורים יחד עם זוגות נוספים – אני מברכת אתכם על הצעד של לחפש הדרכת הורים. 
 
שמי עדי הרפז ואני מדריכת הורים מוסמכת בגישה האדלריאנית אני מקיימת קבוצות הורים והדרכת הורים פרטנית בקליניקה שלי שפועלת לאורך כל היום בכניסה להוד השרון – 10 דקות מרמת השרון. 

אני מדריכה גם הורים לילדים בגיל הרך שנתקלים בהתנהגויות שליליות שמייצרות מתחים בין ההורים לילדים ואווירה לא נעימה, וגם הורים לילדים מתבגרים שמחפשים מענה לסוגיות שונות שהם נתקלים בהם. הדרכת הורים היא חד משמעית הדרך הטובה ביותר עבורכם לקבל לא רק פתרונות לסיטואציות ספציפיות אלא גם לקבל ידע וכלים להורות שיאפשרו לכם להתמודד עם כל סיטואציה עם ילדיכם בהמשך.  

אם אתם הורים לילדים קטנים ונתקלים בהתנהגויות לא רצויות שמשרות אווירה לא נעימה ביניכם לבין הילדים, או שאתם הורים לילדים מתבגרים ורוצים לקבל מענה לסוגיות שמטרידות אתכם, או אפילו אם אין לכם בעיה ספציפית אלא מעוניינים באופן כללי לקבל כלים וידע להיות הורים טובים יותר – הדרכת הורים היא הדרך הטובה ביותר לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים להורות אפקטיבית ומהנה –  גם לכם וגם לילדיכם. אתם מוזמנים להיפגש איתי בקליניקה שלי בהוד השרון שפועלת לאורך כל היום – כמה דקות מרמת השרון.
 

סימנים שמעידים על כך שאתם יכולים להיעזר בהדרכת הורים:

 • אם אתם מרגישים עייפים ממאבקים עם הילדים
 • אם אתם מרגישים שהאווירה בבית עם הילדים או אפילו ביניכם בני הזוג לא נעימה ומלאת מתחים  
 • אם הילדים אימצו התנהגויות שליליות ולא מפסיקים למרות כל מה שאתם עושים  
 • אם אתם מרגישים קצת אובדן שליטה על הילדים ומשהו שלא עובד
 • או אם פשוט בא לכם לקבל כל הידע והכלים להורות מצליחה ובריאה

מה הדרכת הורים תיתן לכם?

הדרכת הורים תיתן לכם את כל הידע והכלים הפרקטיים כדי: 

 • שתבינו את ילדיכם בצורה טובה יותר ושתפנימו שהשינוי לעולם לא יכול להגיע מהילד אלא רק מכם ההורים ושתפקידכם לעזור לילד להשתנות באמצעות הכלים וההדרכה שתקבלו.
 • שתדעו להתמודד בצורה הטובה ביותר עם התנהגויות של הילדים שלכם הנובעות משינויים התפתחותיים שלהם (פעוט שאומר 'לא' על הכל, ילד שמתחיל לקלל או להרביץ, ילדה שהופכת תלותית, מתבגר שמתרחק וממדר אתכם וכו')
 • שתדעו כיצד להגיב להתנהגויות שליליות שהילדים מפתחים (פעוט שלא רוצה לאכול או זורק את האוכל, ילדים שדבוקים לטלוויזיה, מתבגר שעושה ההיפך ממה שמבקשים וכו')
 • שתלמדו איך להתכונן מראש ל'תחנות' צפויות בחיי ילדים (גמילה מחיתולים / מוצץ / בקבוק, פרידה בגן, התווספות אח חדש במשפחה, מעבר לכיתה א', חבר ראשון וכו'.)
 • שתגדלו ילדים מוכנים לחיים: בעלי בטחון עצמי, עצמאיים, אחראיים, אכפתיים ויודעים להשתלב בחברה, אופטימיים וחיוביים.

זה אפשרי, זה ישים וזה עובד! אם תהיו נחושים, תתמידו ותהיה עקביים – הדרכת הורים תצליח!   
 

הרקע שלי בהדרכת הורים

אני מדריכת הורים בגישה האדלריאנית שהיא הגישה הנפוצה ביותר בארץ לחינוך ילדים והורות. אני לקראת סיום תואר שני ומדריכה הורים כבר מס' שנים – הן דרך קבוצות הורים להורים בילדים שונים – המתקיימות ברחבי הארץ בבקרים ובערבים, והן דרך פגישות פנים מול פנים עם הורים המבקשים הדרכה הורית ספציפית. 

 

מהי הדרכת הורים אלדריאנית?

הדרכת הורים בגישה האדלריאנית (חינוך ילדים המבוסס על התיאוריה הפסיכולוגית של אלפרד אדלר)  מתמקדת במתן ידע ולצידו את הכלים המעשיים ביותר, שתוכלו ליישם מיד בחיים שלכם ובחיי הילדים שלכם בצורה חיובית, ממוקדת וישימה.  

למה דווקא הדרכת הורים איתי – עדי הרפז?

 • הקליניקה שלי ממוקמת בכניסה להוד השרון – 10 דקות מרמת השרון
 • אהיה אתכם מהרגע הראשון, משלב אבחון הבעיה, דרך הגדרת המטרות ועד להשגתן המלאה – יחד!
 • אצייד אתכם לא רק בפתרונות ספציפיים לבעיות שתעלו, אלא גם בידע וכלים פרקטיים כדי שתוכלו להתמודד מול כל קושי או סיטואציה חדשה שתיווצר בעתיד
 • אייעץ לכם בגובה העיניים עם הרבה הומור ובאווירה טובה – כמו שהורות צריכה להיות.

אז איך מתחילים?

התקשרו אלי 050-7563403 או השאירו את הפרטים שלכם דרך האתר ונצא לדרך המשותפת. שיהיה בהצלחה!

קצת עלי

היי לכם, איזה כיף שבאתם, נעים הכיר!

שמי עדי הרפז. ב-12 השנים האחרונות אני מרצה להורים, מדריכה הורים,
כותבת ומתראיינת תחת כל עץ רענן על ילדים, הורים ומשפחה,
ואפילו יועצת לסטארטאפים בתחומי ההורות והחינוך.

הכל כדי להיות ”שגרירה של ילדים“ בעולמם של המבוגרים. למדתי הדרכת הורים במכון אדלר, ואני בעלת תואר שני M.A בייעוץ משפחתי. אבל המורים הכי טובים שלי הם אלפי ההורים וכל הילדים שפגשתי עד היום– ובמיוחד שלושת הילדים הפרטיים שלי.