הדרכת הורים בכפר סבא

הדרכת הורים בכפר סבא עם עדי הרפז

הדרכת הורים בכפר סבא : האם אתם בכלל צריכים הדרכת הורים?
איפה ניתן לקבל את הדרכת ההורים בכפר סבא? האם יש גם קבוצות הורים?
כמה זמן לוקח לראות את השינוי? ובכלל – איך מתחילים? כל השאלות והתשובות!

מחפשים הדרכת הורים בכפר סבא? תמשיכו לקרוא :)

אם אתם הורים לילדים קטנים ונתקלים בהתנהגויות לא רצויות שמשרות אווירה לא נעימה ביניכם לבין הילדים, או שאתם הורים לילדים מתבגרים ורוצים לקבל מענה לסוגיות שמטרידות אתכם, או אפילו אם אין לכם בעיה ספציפית אלא מעוניינים באופן כללי לקבל כלים וידע להיות הורים טובים יותר – הדרכת הורים היא הדרך הטובה ביותר לקבל את כל הידע והכלים הפרקטיים להורות אפקטיבית ומהנה –  גם לכם וגם לילדיכם. אתם מוזמנים להיפגש איתי בקליניקה שלי בהוד השרון שפועלת לאורך כל היום – כמה דקות מכפר סבא.   

אתם שואלים: "איך נדע אם אנחנו בכלל צריכים הדרכת הורים?" 

ואני עונה תשובה פשוטה: בעיני כל מי שהוא הורה לילדים צריך בשלב כזה או אחר הדרכת הורים. אנחנו הופכים לאבא ואמא ברגע שנולד לנו ילד – אבל להיות הורה והורה טוב הוא משהו שאף אחד לא מלמד אותנו. הרבה פעמים אתם משתמשים באינסטינקטים שלכם בתגובה להתנהגות ילדיכם אבל האינסטינקטים שלכם לא תמיד משרתים אתכם. בהדרכת הורים אתן לכם לא רק מענה לבעיה מסוימת  אלא את הידע והכלים להתמודד גם בסיטואציות עתידיות. כמו שאומרים: אלמד אתכם לדוג ואתן לכם חכה – ולא אתן לכם דגים. הידע שתקבלו יצור לכם אפשרויות ויעזור בהתנהלות היומיומית ובבניית מערכת היחסים מול הילד שלכם.

הדרכת הורים תעניק לכם את הידע והכלים הפרקטיים כדי: 

  • שתבינו את ילדיכם בצורה טובה יותר – מה מניע אותם, מה גורם להם להתנהג בצורה מסוימת, מה ישפיע עליהם לשנות את התנהגותם וכו'.
  • שתדעו איך להתמודד עם התנהגויות של הילדים שלכם שנובעות משינויים התפתחותיים טבעיים שלהם (ילד בחרדת נטישה, ילד שנאבק על כל דבר קטן, וכו')  
  • שתדעו איך להגיב להתנהגויות שליליות שהילדים מפתחים מסיבה כזו או אחרת (ילד נושך, מרטיב בלילה, מרביץ לאחיו, וכו') 
  • שתתכוננו מראש להתנהלות ב'תחנות' הצפויות לילדים בשלבים שונים של החיים (גמילה מחיתול, הולדת אח/אחות חדשים במשפחה, התחלת בית הספר, חבר ראשון ועוד)
  • זה אולי נשמע גדול ורחוק אבל צריך לזכור שבסופו של דבר המטרה שלכם כהורים היא לגדל ילדים שהם מוכנים לחיים עצמאיים: בעלי בטחון עצמי, אחראיים, אכפתיים ויודעים להשתלב בחברה, אופטימיים וחיוביים.   

מהו הרקע שלי בהדרכת הורים ?

אני בוגרת מכון אדלר ומדריכה הורים בגישה הפופולרית ביותר לחינוך ילדים – הגישה האדלריאנית. הגישה הזו מתמקדת במתן ידע ולצידו את הכלים המעשיים ביותר, שתוכלו ליישם מיד בחיים שלכם ובחיי הילדים שלכם בצורה חיובית, ממוקדת וישימה.  אני עובדת עם הורים לילדים בכל הגילאים, הן בבהדרכה אישית והן בקבוצות הורים. 

אתם שואלים: "כמה מהר רואים את השינוי כתוצאה מהדרכת הורים?"

ואני עונה: כשאתם מגיבים לבעיות התנהגות של הילדים שלכם בעזרת הכלים והידע שאני מעניקה לכם במהלך הדרכת ההורים, הילדים שלכם יגיבו בהתאם ובדר"כ תוכלו לראות שינוי מהיר. אתם תתפלאו אבל המפתח לשינוי נמצא בידיכם ההורים – כל עוד אתם פתוחים פתוחים לבצע שינוי בצורה בה אתם מגיבים להתנהגות של הילדים, וכל עוד תרגישו מחויבים לתהליך ותהיו עקביים ונחושים – תוכלו לראות את התוצאות של הדרכת הורים כבר במהלך הפגישות הראשונות.

למה דווקא הדרכת הורים איתי – עדי הרפז?

  • הקליניקה שלי ממוקמת קרוב לכפר סבא – בשכונת רמות מנחם בהוד השרון
  • אהיה אתכם מהרגע הראשון, משלב אבחון הבעיה, דרך הגדרת המטרות ועד להשגתן המלאה – יחד!
  • אצייד אתכם לא רק בפתרונות ספציפיים לבעיות שתעלו, אלא גם בידע וכלים פרקטיים כדי שתוכלו להתמודד מול כל קושי או סיטואציה חדשה שתיווצר בעתיד
  • אייעץ לכם בגובה העיניים עם הרבה הומור ובאווירה טובה – כמו שהורות צריכה להיות

אתם מוזמנים ללמוד עוד עלי – הקליקו עדי הרפז

אז איך מתחילים?

התקשרו אלי 050-7563403 או השאירו את הפרטים שלכם דרך האתר ונצא לדרך המשותפת. שיהיה בהצלחה!

קצת עלי

היי לכם, איזה כיף שבאתם, נעים הכיר!

שמי עדי הרפז. ב-12 השנים האחרונות אני מרצה להורים, מדריכה הורים,
כותבת ומתראיינת תחת כל עץ רענן על ילדים, הורים ומשפחה,
ואפילו יועצת לסטארטאפים בתחומי ההורות והחינוך.

הכל כדי להיות ”שגרירה של ילדים“ בעולמם של המבוגרים. למדתי הדרכת הורים במכון אדלר, ואני בעלת תואר שני M.A בייעוץ משפחתי. אבל המורים הכי טובים שלי הם אלפי ההורים וכל הילדים שפגשתי עד היום– ובמיוחד שלושת הילדים הפרטיים שלי.